En
HE
ראשי | תקנון האתר

תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר מוזיאון נחום גוטמן לאמנות. מוזיאון נחום גוטמן לאמנות הוא עמותה רשומה, שכתובתה רחוב שמעון רוקח 21, תל אביב-יפו, ע"ר 580067551

כל קניה או אספקה של מוצרים דרך האתר או באמצעות הטלפון מתבצעים בהתאם לתקנון זה. 

כללי:

השימוש בלשון זכר הוא לנוחות בלבד. כל הכתוב מתייחס לנשים ולגברים באופן זהה.

אתר מוזיאון נחום גוטמן לאמנות (להלן "האתר" ו"המוזיאון" בהתאמה) הוא אתר המשמש כאתר ייצוגי וכאתר למכירת כרטיסים לפעילויות המוזיאון ולמוצרי חנות המוזיאון (להלן "המוצר" ו"החנות" בהתאמה) והמעניק מידע על אודות מוזיאון נחום גוטמן לאמנות, על פעילותו ועל מוצריו. הואיל והמוזיאון הוא עמותה ללא כוונת רווח, האתר משמש גם כאתר המאפשר קבלת תרומות (להלן "תרומה").

הנך מוזמן לגלוש באתר ולבצע פעולות תרומה ורכישת מוצרים בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר מופרטים להלן. שימוש באתר, ביצוע תרומה ו/או רכישת מוצר באמצעות אתר זה יהוו הצהרה מצדך כי קראת את הוראות תקנון זה ונתת להן את הסכמתך.

השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים ומדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים, עשויים להשתנות מעת לעת.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

תרומה:

ניתן לתרום למוזיאון נחום גוטמן לאמנות בעזרת כפתור התרומה המופיע באתר זה ועל פי תקנון האתר. התרומה תתבצע באמצעות כרטיסי אשראי ותראה כעסקה שהושלמה לאחר אישורה של חברת האשראי. נותן התרומה יקבל ממוזיאון נחום גוטמן לאמנות קבלה על תרומה לפי סעיף 46 א לפקודת מס הכנסה.

ניוזלטר:

האתר מאפשר הרשמה לקבלת ניוזלטר של המוזיאון אשר ישלח מעת לעת ועל פי שיקולי המוזיאון  לכתובת המייל שתימסר. האתר מתחייב לא להעביר כל מידע של הגולשים לגורם אחר ולא להציע נתוני נרשמים לכל גורם מסחרי או כל גורם שהוא. למרות האמור לעיל, הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להשתמש בנתוני גולשים לצרכי סטטיסטיקה פנימית ולשיפור חווית הגלישה.

קניין רוחני:

האתר כמו כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה וגרפיקה, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים מוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר, שייכים במלואם לאתר המוזיאון ומהווים את קניינו הרוחני הבלעדי של אתר המוזיאון ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור מראש ובכתב ממוזיאון נחום גוטמן לאמנות.

זאת לדעת, כי זכות השימוש בכל מידע באתר הינה לגולש ולמשתמש באתר בלבד. המשתמש אינו רשאי לתת רשות לצד ג' עשיית כל שימוש במידע, בין אם מידע חזותי או מידע מילולי או מידע מכל סוג שהוא, בין אם בתמורה ובין אם ללא תמורה. יובהר כי אין לעשות כל שימוש מסחרי בתכני האתר.

בנוסף, אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד דימוי, גרפיקה, עיצוב, טקסטים, סרטונים, סימנים מסחריים, לוגואים, או כל מדיה ותוכן אחרים מבלי לקבל ממוזיאון נחום גוטמן לאמנות אישור מראש ובכתב.

יודגש, כי כל זכויות הקניין הרוחני לדימויים ולטקסטים של האמן, המאייר והסופר נחום גוטמן נמצאים בידי מוזיאון נחום גוטמן לאמנות  וכי אין לעשות בהם שום שימוש מכל סוג שהוא ובכל מדיום שהוא ובכל אמצעי פרסום והפצה שהוא  בין אם מודפס, או דיגיטלי או אלקטרוני או כל אמצעי אחר,  מבלי לבקש ולקבל מראש אישור בכתב מהמוזיאון.

למוזיאון נחום גוטמן לאמנות שמורה הזכות לתבוע ללא התרעה מוקדמת כל מי שישפר את חוק זכויות היוצרים והקניין הרוחני לגבי מכלול יצירתו של האמן, הסופר והמאייר נחום גוטמן, בין אם הופר באמצעות אתר זה ובין אם הופר באמצעות כל דרך אחרת, בין אם נעשה בתום לב ובין אם בכוונה אחרת.

תוכן האתר:

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו, בשל סיבות ושיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. לכן, איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת. לא יינתן פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות או הורדת האתר, או שיבוש אחר בפעילות האתר.

קישורים חיצוניים לאתר אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים, ועליכם לדעת כי ביקור בהם נעשה על דעתכם ובאחריותכם האישית וכי הם נמצאים בתחום האחריות הבלעדית של משתמשי האתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותו הבלעדית של האתר, ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם זכויות היוצרים שייכות לגוף חיצוני. במקרים אלה יש לבדוק מהם תנאי השימוש באתר החיצוני ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני אשר לו שייכים התכנים.

 

ניהול משתמשים ומבקרים באתר:

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש בין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא שלו ללא צורך לספק תירוץ או הסבר מקובל על הגולש.

הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר ועל הנרשמים לניוזלטר באמצעות האתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי לגולשים, למשתמשים ולחברים באתר לא תהיה כל עילה לתביעה, טענה או דרישה כלפי האתר, מנהליו, עובדיו ועובדי ומנהלי מוזיאון נחום גוטמן לאמנות.

הנהלת האתר לא תהיה אחראית למידע על גולשים בעקבות התקפת סייבר או פעולה זדונית מצד כל גורם שהוא בישראל ומחוצה לה.

האתר מתחייב לא להעביר פרטי הלקוחות לצד ג' אלא אם כן נידרש לכך על פי חוק.

 

חנות המוזיאון:

חנות מוזיאון נחום גוטמן לאמנות מאפשרת למעוניינים בכך רכישה נוחה של מוצרים באמצעות האתר והמרשתת.  

המחירים  התקפים לרכישה באמצעות האתר  הם אלו  שהופיעו באתר בעת ביצוע הרכישה. חנות מוזיאון נחום גוטמן לאמנות שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים מעת לעת באתר.

המוצרים ימכרו באתר עד גמר המלאי או עד להפסקת מכירת המוצר משיקולי החנות.

הרכישה באתר תתבצע באמצעות כרטיס אשראי בלבד, ותחשב כמבוצעת  רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי ובכפוף לתקנון חברת האשראי.

 

אספקת המוצר:

המוצר ישלח לרוכש בתוך 7 ימי עסקים באמצעות דואר ישראל על פי כתובת הלקוח כפי שצוינה והוקלדה על ידי הרוכש בעת הרכישה באתר.

האתר, החנות והמוזיאון כולם יחד וכל אחד לחוד לא יהיו אחראים לכל איחור או עיכוב או אי הגעת המוצר ליעדו שיגרם על ידי גורמים שאינם באחריותו או בשליטתו כתוצאה מכוח עליון או כל אירוע אחר.

כל המשלוחים יבוצעו באמצעות דואר ישראל. תעריפי המשלוח כפי שמופיעים ב"עגלת הקניות" באתר זה.

ביטול עסקה:

ביטול העסקה יעשה על פי תקנות הגנת הצרכן כפי שעודכנו בשנת 2010. לקריאת הנוסח המלא יש ללחוץ כאן

גילוי נאות:

באתר זה עשוי להיות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי ואנונימי של גולשים, וניתוח תנועת הגולשים, הרגלי גלישה, ניתוח קליקים וזמן שהייה. חסימת שימוש בקוקיז על ידי הגולש עלולה לגרום לחלקים באתר לפעול בצורה טובה פחות מאשר עם השימוש בקוקיז.

בכל עת ולבד מאשר גולשים מחוברים לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

האתר רשאי לאסוף פרטי זיהוי לא אישיים אודות משתמשים כשהם יוצרים קשר עם האתר . פרטים אלה כוללים את שם הדפדפן, סוג המחשב ומידע טכני על האמצעים שבהם המשתמשים מתחברים  לאתר, למשל מערכת ההפעלה, ספק האינטרנט ומידע דומה.

איזור שיפוט:

בעת שהינכם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת, אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

נגישות

לפרטים נוספים והרשמה, אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

שמעון רוקח 21, נווה צדק, תל אביב - יפו
תחנת אליפלט, הרכבת הקלה, תל אביב - יפו
03-5161970
03-5161981
events@gutmanmuseum.co.il

לפרטים נוספים והרשמה, אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

שמעון רוקח 21, נווה צדק, תל אביב - יפו
תחנת אליפלט, הרכבת הקלה, תל אביב - יפו
03-5161970
03-5161981
info@gutmanmuseum.co.il